MUDr. Raduan Nwelati

Slide 1

PŘÁTELSTVÍ

Myslíme na budoucnost.

Slide 1

SPOLUPRÁCE

Rozhodujeme společně.

Slide 1

JSME SLYŠET

Máme možnost prezentovat naše názory.

previous arrow
next arrow

Co je Tým 30minus

Tým mladých lidí

Tým 30minus je můj osobní poradní sbor složený z mladých lidí do 30 let, kterým není lhostejný veřejný život a prostředí, ve kterém žijí. Jednotliví členové Týmu 30minus mají různé životní zkušenosti, vzdělání i oblasti zájmů, ale všechny spojuje chuť podílet se na chodu veřejného života na lokální i státní úrovni.

Kdo se může stát členem Týmu 30minus

Každý člověk pod 30 let

Každý mladý člověk do 30 let, který je spojen s regionem Senátního obvodu č. 38 (více zde), který zahrnuje území, do kterého spadá okres Mladá Boleslav a část Turnovska. Podmínkou je vaše trvalé bydliště v senátním obvodu č. 38.

PROČ JE TÝM 30minus PRO MĚ DŮLEŽITÝ

váš názor mě zajímá

Chci znát vaše názory. Politiku a vše děláme pro vaši budoucnost. Je třeba, abyste se na její tvorbě podíleli.

Jak tým 30minus funguje

společná spolupráce

Členové týmu se pravidelně schází nad předem stanovenou agendou a probírají jednak témata, která rezonují veřejným prostorem, tak také témata, která do agendy sami zařazují, protože je považují za důležitá. Setkání probíhají jak prezenční, tak v on-line formou.

Společné a vzájemně schválené výstupy se posléze stávají součástí mé agendy.

Pokud tým řeší komplexnější problematiku, zřizujeme pak konkrétní pracovní skupiny, které se konkrétní problematikou zaobírají ještě do větší hloubky, provádějí různé analýzy a následně navrhují řešení.

Jak se stát členem Týmu 30minus

máte co nabídnout?

Pokud jste přesvědčen/a, že máte co říct, máte co nabídnout, zajímáte se o společenské dění a politiku, a chcete tvořit budoucnost, ozvěte se. Napište nám stručně něco o sobě a uveďte také téma, kterému byste se chtěl/a věnovat. Stačí vyplnit přiložený formulář a odeslat jej.  Na základě Vámi odeslaného přihlašovacího formuláře se bude tým rozhodovat o Vašem přijetí. Počet členů v týmu není nijak omezen.

Staňte se členem

vyplňte jednoduchý formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.